KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13778287

nr 1377 8287

Oljemålning, Anders Hultman (f. 1945), Sverige. Äppelplockare. Signerad. Olja på pannå, 40x44 cm, yttermått inklusive ram: 50x55 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 8 februari 2021
kl 20:46:55